购买 TSM60NC196CI-C0G | TSM60NC196CI-C0G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSM60NC196CI-C0G
TSM60NC196CI-C0G
TSM60NC196CI-C0G
仅供参考
零件编号 TSM60NC196CI-C0G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 600V, 20A, SINGLE N-CHANNEL POWE
送货服务
TSM60NC196CI-C0G参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)600 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C20A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id5V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs39 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1535 pF @ 300 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)70W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs196mOhm @ 9.5A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包ITO-220
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
TSM60NC196CI-C0G Packaging
Insepction
TSM60NC196CI-C0G FAQ
  • 1. How to order TSM60NC196CI-C0G on Heisener?
  • 3. Are the TSM60NC196CI-C0G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSM60NC196CI-C0G?
TSM60NC196CI-C0G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。